عصر روز جمعه 31 شهریور 1391 در تالار بزرگ وزارت کشور در تهران در یک جشن باشکوه پنج هزار نفری ضمن بزرگداشت نفرات اول آزمون‌های دکتری و افتخار آفرینان پارا المپیک در لندن و به دست آورندگان مدال‌های طلا و نخبگان و اساتید برجسته‌ی کشوری در رشته‌های مختلف، از استاد دکتر حسین محمدزاده صدیق (دوزگون) با عنوان «استاد صاحب شأن در ادبیات ترکی» تجلیل به عمل آمد و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود به عنوان «یاد استاد» به ایشان تقدیم گردید. این جشن باشکوه را مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد ماهان بر پا داشته بود. مدیر مسئول و همکاران «سایت دوستداران دکتر حسین محمدزاده صدیق» بدین وسیله مراتب قدردانی خود را از آن مؤسسه‌ی آموزش عالی ابراز می‌دارد و امید دارد که در تعالی فرهنگ متعالی این سرزمین اسلامی رو به روز موفق‌تر از گذشته باشند و اقدام ایشان در تکریم و قدردانی از اساتید زحمتکش و برجسته‌ی کشور سرمشق همه‌مان گردد.

لازم به ذکر است در این جشن که از ساعت 16 تا 21 به طول انجامید و همراه با اجرای چند گروه ارکستر موسیقی بود، استاد دکتر حسین محمدزاده صدیق جزو پنج تن از اساتید برجسته‌ که درجه‌ی «پرفسوری» و لقب «پدر علم» دریافت داشته‌اند، در این جشن در صحنه ظاهر شدند.

بر روی یادمان تقدیمی، چنین ذکر شده است:

«نکوداشت یاد استاد، به پاس انتخاب اساتید محبوب کشور از نگاه دانشجویان»

متن خبر به نقل از سایت موسسه ماهان:

در این مراسم با شکوه که با حضور بیش از 5000 هزار نفر از اعضای خانواده بزرگ ماهان ، اساتید ، چهره های ماندگار علمی ،افتخار آفرینان المپیک و پار المپیک و هنر نمایی هنرمندان محبوب کشورمان برگزار شد، از ستارگان ماهان که رتبه های برتر کنکور دکتری و کارشناسی ارشد سال 91 را کسب کرده بودند،سپاسگزاری وبا اهدای جوایز ارزنده تقدیر شد.

همچنین جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان MBA ماهان با حضور بزرگان و بنیانگذاران علم مدیریتهمچون پروفسور حیدری پدر علم اصول و فنون مذاکره ،دکتر عبدالحمید ابراهیمی پدر علم بازاریابی ایران، مهندس ایرج حسابی رییس بنیاد پرفسور حسابی ، دکتر حسین محمدزاده صدیق ،پرفسور ساعتچی پدر علم روانشناسی ، دکتر زیار و استاد علی محمد بیدارمغز رییس اسبق تشریفات نمایندگی ایران در سازمان ملل و دکتر ابونوری رییس دانشکده اقتصاد دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز ، با امید به تاثیر تغییر نگرش مدیران و فارغ التحصیلان در عرصه مدیریت کشور برگزار گردید.
تجلیل از دکتر حسین محمدزاده صدیق در تالار بزرگ کشور
تجلیل از دکتر حسین محمدزاده صدیق (حسین دوزگون) در تالار بزرگ کشور
پیش از این مراسم، مهندس هادی سیاری و دکتر مجید سیاری بنیانگذاران موسسه ماهان به ایراد سخنرانی پرداختند که با استقبال چشمگیر حاضرین مواجه شد.


گفتنی است حضور و اجرای هنرمندان محبوبی چون احسان خواجه امیری ، محمد علیزاده ، حسن ریوندی و همچنین مجریان مسلط کشورمان آقای محمد سلوکی و سرکار خانم نصیری شور و هیجان وصف ناپذیری را در جشن ایجاد کرده بود.در پایان این جشن به تعدادی از افتخار آفرینان المپیک و پارالمپیک کشورمان از جمله روح الله رستمی دارنده مدال نقره وزنه برداری پارالمپیک و نادر مرادی دارنده مدال طلای وزنه برداری پارالمپیک و دارندگان مدال نقره المپیک احسان حدادی و صادق گودرزی قهرمان کشتی آزاد و محمد باقری معتمد قهرمان تکواندوی کشورمان علاوه بر جوایز خاص ، مدرک MBA Sport ارائه گردید تا فراموش نشود که آینده ورزش کشورمان محتاج استفاده از تجربه و دانش مدیریتی این قهرمانان فعلی و مدیران و مربیان آینده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید